Історія розвитку

hisense

У вересні 1969 року було створено радіозавод No2 в Циндао, попередник групи Hisense.

У лютому 1979 року він був перейменований у Циндаоський телевізійний завод та обраний урядом особовим виробником телевізорів, Hisense офіційно розпочав виробництво телевізорів.

У 1984 році компанія успішно представила продукцію для кольорового телебачення світового класу, що удостоюється національними нагородами за високу якість продукції протягом наступних років.

У 1995 році п’ять національних міністерств та комісій визначили Технологічний центр Hisense Центром корпоративних технологій на національному рівні.

У 1996 році була створена компанія Hisense Air-Conditioning Co., Ltd, яка випустила перший в Китаї інверторний кондиціонер.

У 1997 році компанія Hisense Electric Co., Ltd була успішно зареєстрована на фондовій біржі.

У 1998 році було створено компанію Hisense Software Co., Ltd, попередницю компанії Hisense TransTech Co., Ltd.

У 2002 році було створено Hisense Photovoltaic Technology Co., Ltd, попередник Hisense Broadband Multimedia Co., Ltd. Була створена компанія Hisense Refrigerator Co., Ltd. Hisense почав співробітництво з компанією Hitachi для виробництва комерційних кондиціонерів та VRF систем.

У 2006 році Hisense придбав Guangdong Kelon Electrical Holding Co., Ltd.

У 2007 році перша виробнича лінія LCD-модулів у Китаї розпочала виробництво. Hisense був обладнанний однією з перших національних ключових лабораторій.

У 2008 році Hisense був внесений до списку “ТОП десяти найкращіх державних компаній” Департаментом реклами ЦК КПК.

У 2012 році Hisense створив Індустріальний парк Цзянмень, Південний штаб керування корпорацією Шеньчжень Hisense та Центр досліджень і розробок Циндао, а також розширив Індустріальний парк Пінгду.

Промислова фабрика побутової техніки Hisense в Південній Африці офіційно введена в експлуатацію. Hisense запустив перший смарт телевізор з ОС VIDAA. Hisense сформував повноцінну систему якістю виробництва Hisense Honesty Conduct.

Hisense випустив перший у світі лазерній телевізор Laser Cast та ULED TV у 2014 році. І в цьому ж році було запущено науково-дослідний центр Hisense у Циндао.

Hisense придбав телевізійну фабрику Sharp у Мексиці та почав опановувати американський телевізійний ринок у 2015 році. Hisense запустив перший у Китаї самостійно розроблений чіп для обробки якості зображення.

Hisense став офіційним партнером UEFA EURO 2016 ™.

У 2017 році Hisense став офіційним спонсором Чемпіонату світу з футболу 2018 року та придбав корпорацію Toshiba Visual Solutions Corporation («TVS»).

Hisense спонсорував Чемпіонат світу з футболу 2018 року. Того ж року Hisense придбав Gorenje, провідний європейський бренд побутової техніки.

У 2019 році Hisense випустив перший у світі телевізор із нульовим екраном та привітав 50-річчя підприємства.

У 2020 році Hisense став офіційним партнером EUFA EURO 2020 ™.